High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Konect Watch - futurystyczny koncept zegarka z pamięcią USB

Gadżety

rss

Konect Watch - futurystyczny koncept zegarka z pamięcią USB

2011.03.09//  J. Kruczek
Korzystanie z pendrive'ów stało się sprawą bardzo popularną i niemal nieodzowną przy pracy z komputerem. Małe nośniki danych mają jednak jedną poważną wadę. Bardzo łatwo je zgubić w szale codziennej pracy. Rozwiązaniem ma być Konect Watch.
Czym jest Konect Watch? To interesujący koncept multimedialnego zegarka, który pozwala na wygodne przenoszenie pendrive'a. Za ten oryginalny projekt odpowiada Olivier Demangela, który słynie z interesujących projektów zegarków. Konect Watch charakteryzuje się przede wszystkim futurystyczną stylistyką, która może się podobać, ale nie musi. Mimo wszystko nikt nie pozostanie obojętny wobec takiego zegarka.
Konect Watch Konect Watch
Konect Watch Konect Watch
Konect Watch Konect Watch


Zobacz także: iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem »Stylowy wygląd to nie wszystko. Najważniejsze są funkcję koncepcyjnego zegarka. Do dyspozycji użytkownika zostanie oddany pendrive elegancko komponujący się z całą konstrukcją. Urządzenie obsługiwałoby łączność Bluetooth, która dzięki dołączonym słuchawkom zmieni zegarek w wygodny w obsłudze odtwarzacz mp3. Przyzwyczajenia wymagałaby jedynie funkcja samego zegarka. Godziny i minuty są przedstawione za pomocą diod i nieco odbiegają od standardowych tarcz zegarowych. Całość prezentuje się ciekawie i stanowiłoby interesujący gadżet.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Konect Watch - futurystyczny koncept zegarka z pamięcią USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Konect Watch - futurystyczny koncept zegarka z pamięcią USB