High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Kontroler z Xboxa One będzie współpracował z pecetami

Komputery i konsole

rss

Kontroler z Xboxa One będzie współpracował z pecetami

2013.08.14//  J. Kruczek
Xbox One podczas pierwszej prezentacji wywołał sporo kontrowersji. Teraz Microsoft stara się zatrzeć złe wrażenie i rezygnuje z niektórych pomysłów oraz zwiększa możliwości konsoli. Jednym z ważnych pytań, jakie pozostały po ukazaniu konsoli było wykorzystanie kontrolera z komputerami PC.
Zobacz także: Razer Atrox Arcade Stick - kontroler do Xboxa 360 w stylu retro »Koncern zdecydował się wyjaśnić sprawę i zapowiedział kompatybilność nowego kontrolera z komputerem. Jest to o tyle ważna informacja, ponieważ poprzednik z Xboxa 360 jest uznawany za najlepszego pada w historii i może pracować z pecetami. Niestety dobra wiadomość ukrywa jeden minus.
Xbox One
Xbox One Xbox One
Xbox One


Zobacz także: Playstation 4 - garść informacji z targów GDC 2013 »Pierwsza wersja kontrolera dostępna po debiucie konsoli nie będzie pracować na Windowsie. Taka sytuacja wynika z konieczności dostosowania pada do gier wspierających pady. Microsoft w kwestii swoich konsol zawsze dba o jakość stosowanych rozwiązań. Oznacza to, że koncern nie chce psuć wizerunku nowego kontrolera problemami na pecetach. W ten sposób wszystkie gry muszą przejść testy i coś w rodzaju procesu certyfikacji. Pad współpracujący ze środowiskiem komputerowym zadebiutuje w bliżej nieokreślonym terminie. Nie wiadomo jednak, czy będzie on zawierał zmiany technologiczne, czy tylko zostanie udostępnione odpowiednie oprogramowanie na Windowsa.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kontroler z Xboxa One będzie współpracował z pecetami

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Kontroler z Xboxa One będzie współpracował z pecetami