High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kruger&Matz Style 2 - debiut taniego smartwatcha

Gadżety

rss

Kruger&Matz Style 2 - debiut taniego smartwatcha

2018.10.24//  J. Kruczek
Kruger&Matz Style 2 jest niedrogim smartwatchem, który mimo niskiej ceny i wyglądu klasycznego zegarka oferuje sporo nowoczesnych rozwiązań. Urządzenie powinno przypaść wielu osobom do gustu.
Zobacz także: MyKronoz ZeRound 2 - debiut klasycznego smartwatcha »Kruger&Matz Style 2 trafił na rynek za cenę 299 złotych. Co otrzymamy za tę cenę? Przede wszystkim smartwatcha sparujemy ze smartfonem i co za tym idzie będziemy otrzymywać powiadomienia na zegarek. Wbudowany mikrofon pozwoli na korzystanie z niego w roli zestawu głośnomówiącego.
Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2 Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2

Nie zabraknie możliwości zdalnego sterowania odtwarzaczem muzyki oraz wyzwalaniem migawki aparatu. Jak przystało na tego typu urządzenie pozwoli ono na monitorowanie aktywności. Na pokładzie znalazł się pulsometr oraz krokomierz.
Zobacz także: Skagen Falster 2 - zapowiedź eleganckiego smartwatcha »Nowy model korzysta z 1,3-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 240x240 pikseli. Za wydajność odpowiada procesor MTK2502C wspomagany przez 64 MB RAMu. Do tego dochodzi pamięć wewnętrzna o pojemności 128 MB. Specyfikacja obejmuje moduł Bluetooth 4.0 oraz baterię o pojemności 200 mAh. Cała konstrukcja cechuje się wodoszczelnością popartą certyfikatem IP64.
Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2
Kruger&Matz Style 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kruger&Matz Style 2 - debiut taniego smartwatcha

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kruger&Matz Style 2 - debiut taniego smartwatcha