High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kyocera DuraForce Pro - smartfon, który zastąpi kamerę sportową

Telefony

rss

Kyocera DuraForce Pro - smartfon, który zastąpi kamerę sportową

2016.08.19//  J. Kruczek
Kyocera DuraForce Pro jest dość niezwykłym smartfonem, który w założeniu producenta ma zastąpić sportowe kamery. Wszystko za sprawą trzech kamer znajdujących się na pokładzie.

Najważniejsza jest tu kamera do filmowania z szerokokątnym obiektywem. Ma ona pozwalać na uchwycenie sportowych wyczynów na co pozwolą dodatkowe akcesoria umożliwiające montaż smartfona na różnych przedmiotach, jak kask, rama roweru czy samochód. Niestety kamera filmuje tylko w Full HD.
Kyocera DuraForce Pro
Kyocera DuraForce Pro Kyocera DuraForce Pro
Kyocera DuraForce Pro

Sama specyfikacja smartfona Kyocera DuraForce Pro nie jest już specjalnie zaskakująca. Urządzenie posiada 5-calowy ekran Full HD. O wydajność dba procesor Snapdragon 617 współpracujący z 2 GB pamięci RAM.
Zobacz także: Asus ZenFone 3 Laser - smartfon z solidnymi fotograficznymi możliwościami »Na dane przygotowano 32 GB pamięci. Dobrze wypada akumulator o pojemności 3240 mAh. Pozostałe kamery posiadają 13 i 5 Mpix, a całością zarządza Android 6.0. Oczywiście wszystko zamknięto w wodoszczelnej i odpornej na uderzenia obudowie. Póki co nie wiadomo ile trzeba będzie zapłacić za smartfona i czy trafi on poza Azję.

Kyocera DuraForce Pro
Kyocera DuraForce Pro
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kyocera DuraForce Pro - smartfon, który zastąpi kamerę sportową

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Kyocera DuraForce Pro - smartfon, który zastąpi kamerę sportową