High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LG EA93 i EA83 - eleganckie monitory dla profesjonalistów

Komputery i konsole

rss

LG EA93 i EA83 - eleganckie monitory dla profesjonalistów

2012.09.06//  J. Kruczek
LG wprowadzi niedługo na rynek dwa wyjątkowe monitory. Oba modele oferują stylowy design i specyfikacje mającą spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów. Prezentowane urządzenia mają zachwycać i trzeba przyznać, ze wypadają bardzo dobrze.
Zobacz także: Eizo FORIS FS2333 - nowoczesny monitor do zastosowań domowych »LG EA93 będzie większym modelem oferującym panel IPS o przekątnej 29 cali. Użytkownik monitora będzie się mógł cieszyć rozdzielczością 2560x1080 pikseli. Co ciekawe zdecydowano się na format obrazu 21:9, co zdaniem producenta ma zapewnić najlepsze doznania z rozrywki. Pracę umili miedzy innymi system podziału ekranu na cztery strefy pozwalające na równoczesną pracę z różnymi programami bez konieczności przełączania okien. Monitor może się pochwalić jasnością 300 cd/m2 oraz czasem reakcji 5 ms. Na wyposażeniu znalazły się porty DVI, HDMI, USB 3.0 oraz DisplayPort.
LG EA83 LG EA93 i EA83
LG EA83 LG EA83
LG EA83 LG EA93


Zobacz także: Acer G6 - nowa seria monitorów multimedialnych debiutuje w Polsce »LG EA83 powstał głównie z myślą o projektantach i grafikach. Panel IPS w tym wypadku posiada przekątną 27 cali i proporcję 16:9. Rozdzielczość wynosi 2560x1440 pikseli. Mamy tu do czynienia również z czasem reakcji 5 ms, ale jasność wzrosła do 350 cd/m2. Monitor posiada te same porty, co większy model. Oba modele mają zadebiutować w listopadzie, a producent zapewnia, że zadbał o szereg technologii poprawiającej jakość obrazu.

LG EA83 LG EA83
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG EA93 i EA83 - eleganckie monitory dla profesjonalistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LG EA93 i EA83 - eleganckie monitory dla profesjonalistów