High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HB905PA - nowy multimedialny zestaw kina domowego debiutuje na polskim rynku

Audio-Video

rss

LG HB905PA - nowy multimedialny zestaw kina domowego debiutuje na polskim rynku

2010.06.20//  J. Kruczek
LG wprowadziło do polskich sklepów nowy zestaw kina domowego wyposażonego w odtwarzacz Blu-ray. Nowy zestaw LG HB905PA obsługuje wszystkie najważniejsze formaty filmów oraz obsługuje protokoły DLNA i CIFS. Urządzenie zapewnia tez łączność z serwisami internetowymi dzięki funkcji Netcast Entertainment Access.
Zobacz także: Bose Lifestyle V-Class i T-Class - nowe kina domowe trafiły na rynek »Obsługa protokołów DLNA i CIFS pozwala na bezprzewodowy dostęp do bibliotek multimedialnych zgromadzonych na komputerach PC, przenośnych dyskach czy aparatach cyfrowych włączonych do domowej sieci. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie musi podpinać dodatkowych urządzeń do kina domowego, wystarczy je mieć wpięte do domowej sieci.
LG HB905PA LG HB905PA
LG HB905PA Kina domowe LG
LG HB905PA Kina domowe LG

Funkcja Netcast Entertainment Access pozwala na wyświetlanie na telewizorze wybranych serwisów internetowych, w tym galerie z serwisu Picassa czy filmy z YouTube. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa multimedialność zestawu kina domowego. Dodatkowe funkcje BD-Live i BD-Bonus pozwolą na korzystanie z dodatkowych materiałów do filmów dostępnych w sieci oraz na wzięcie udziału w grach i quizach poświęconych różnym produkcjom filmowym.
Zobacz także: Samsung BD-C8500 - odtwarzacz Blu-ray z pojemnym dyskiem twardym »LG HB905PA to kino domowe w układzie 5.1, które oprócz odtwarzania płyt Blu-ray oferuje też możliwość odtwarzania materiałów multimedialnych czerpanych z domowej sieci, czy też z urządzeń podpiętych przez gniazda USB. Posiadaczy urządzeń firmy Apple ucieszy też wbudowana stacja dokująca dla iPoda i iPhona. System Simplink pozwala na obsługę wszystkich urządzeń podpiętych do kina domowego za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania. LG HB905PA jest już dostępny w polskich sklepach za cenę 2599 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG HB905PA - nowy multimedialny zestaw kina domowego debiutuje na polskim rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HB905PA - nowy multimedialny zestaw kina domowego debiutuje na polskim rynku