High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HB965TZ - nowe kino domowe dla melomanów zadebiutowało w Polsce

Audio-Video

rss

LG HB965TZ - nowe kino domowe dla melomanów zadebiutowało w Polsce

2010.05.19//  J. Kruczek
LG wprowadził na polski rynek nowy system kina domowego LG HB965TZ, który został wyposażony w odtwarzacz Blu-ray. System obsługuje sieć bezprzewodową WiFi oraz protokoły DLNA i CIFS. Zestaw jest reklamowany, jako idealny system dla prawdziwych melomanów.
Zobacz także: Pioneer HTP-FS500 i HTP-600, nowe kina domowe już na rynku »Nowy zestaw kina domowego został wyposażony w dostęp do sieci bezprzewodowych, dzięki WiFi i obsłudze DLNA i CIFS. Producent zapewnił tez możliwość podłączenia urządzeń firmy Apple. Zestaw o mocy 1100 W posiada głośniki o grubości 29 milimetrów. Nad jakością dźwięku pracował znany inżynier Mark Levinson, który jest znany z tworzenia sprzętów o najwyższej jakości. Funkcja LG Sound Gallery ułatwia precyzyjne dostrojenie dźwięku dzięki siedmiu fabrycznym ustawieniom korektora.
LG HB965TZ LG HB965TZ
LG HB965TZ LG HB965TZ
LG HB965TZ LG

Funkcje BD-Live 2.0 oraz Bonus View pozwalają na pobieranie dodatkowych informacji i materiałów na temat oglądanych filmów i słuchanej muzyki. Dostęp do serwisu Gracenote pozwala natomiast na wyświetlania na ekranie telewizora informacji na temat utworów ze ścieżki dźwiękowej oglądanego filmu. Nowe kino domowe pozwala na podpięcie zewnętrznych urządzeń magazynowania danych, z których bezpośrednio będzie można odtwarzać materiały multimedialne. Za pomocą dwóch gniazd HDMI można podłączyć konsole do gier.
Zobacz także: Loewe Individual Mediacenter - nowoczesne centrum multimedialne w domu »System kina domowego LG HB965TZ trafił już do polskich sklepów w cenie detalicznej 2999 złotych. Producent zapewnia, że w zamian za taką kwotę użytkownik otrzyma najwyższą jakość dźwięku i obrazu, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych melomanów i kinomaniaków.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG HB965TZ - nowe kino domowe dla melomanów zadebiutowało w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HB965TZ - nowe kino domowe dla melomanów zadebiutowało w Polsce