High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HX996TS - nowoczesne kino domowe z układem dwóch subwooferów

Audio-Video

rss

LG HX996TS - nowoczesne kino domowe z układem dwóch subwooferów

2011.01.06//  J. Kruczek
LG zaprezentowało nowy zestaw kina domowego, który ma zapewnić dźwięk przestrzenny 3D w najwyższej jakości. Model HX996TS łączy w sobie najnowsze systemy dźwięku opracowane specjalnie z myślą o filmach trójwymiarowych.
Zobacz także: Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe »Producent zastosował kilka nowych rozwiązań zapewniających dodatkowe doznania. Technologia Vertical 3D Effect Channel pozwala na emitowanie dźwięku przez górną część kolumn satelitarnych. Powoduje to rozszerzenie pola dźwięku nad głowy widzów. Dzięki takiemu rozwiązaniu odnosi się wrażenie obecności w samym środku wydarzeń z filmu.
LG HX996TS LG HX996TS
LG HX996TS Kina domowe LG
LG HX996TS Kina domowe LG


Zobacz także: Pioneer - na rynek trafiły nowe kina domowe z serii DCS »Kolejnym elementem wyróżniającym HX996TS z tłumu jest system podwójnego subwoofera. Zestaw kina posiada dwa takie głośniki umieszczone po przeciwnych stronach telewizora. Taki układ zapewnia niskotonowe tło wypełniające całe pomieszczenie. Odpowiednie modulowanie dźwięku i kierowanie go w odpowiednie strony pozwala technologia Cinema Dome Effect. Pracuje on w oparciu o specjalnie zaprojektowane algorytmy DSP śledzące dźwięk płynący z oglądanych materiałów.
LG HX996TS Kina domowe LG
LG HX996TS Kina domowe LG
LG HX996TS Kina domowe LG

Od strony konstrukcyjnej LG HX996TS to zestaw głośników parabolicznych osadzonych na szerokich i solidnych podstawach. Całość posiada elegancką i nowoczesną stylistykę, dzięki błyszczącemu wykończeniu i czerni przechodzącej w ciemny błękit. LG HX996TS powinno zadebiutować na rynku w najbliższym czasie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG HX996TS - nowoczesne kino domowe z układem dwóch subwooferów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG HX996TS - nowoczesne kino domowe z układem dwóch subwooferów