High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG Music Flow - nowy system multi-room zmierza na rynek

Audio-Video

rss

LG Music Flow - nowy system multi-room zmierza na rynek

2014.08.23//  J. Kruczek
Producenci sprzętu audio piszą już nowy rozdział rozwoju. W ostatnim czasie na popularności zyskują urządzenia multi-room. Nowy sprzęt tej klasy pokazało LG.
LG Music Flow to seria urządzeń pozwalających stworzyć jeden wielki zestaw obejmujący cały dom. Początkowo do sprzedaży wejdą trzy głośniki. Nowe modele to H3 o mocy 30W, H5 o mocy 40 W i H7 o mocy 70W. Zestaw dopełnią soundbar HS6 320W i mostek sieciowy R1. Współpracę urządzeń umożliwi aplikacja mobilna Music Flow Player.
LG Music Flow
LG Music Flow LG Music Flow
LG Music Flow

Dzięki specjalnej aplikacji będzie można zebrać wszystkie źródła dźwięku w domu i zarządzać nimi z poziomu smartfona czy tabletu. Głośniki będzie można rozstawić w jednym pomieszczeniu i używać ich jako rozbudowane kino bądź też rozmieścić w całym domu i kontrolować lecącą w nich muzykę.
Zobacz także: Samsung Multiroom - nowoczesne nagłośnienie domu »W kolumnach umieszczono moduły WiFi i NFC. Mogą one korzystać z serwisów sieciowych, a wiele przydatnych opcji umili korzystanie z systemu. Dla przykładu system automatycznie odbierze muzykę słuchaną na smartfonie w drodze do domu i odtworzy ją zaraz po przekroczeniu progu. Ciekawych zastosowań ma być więcej. Pierwsze modele LG Music Flow mają się pojawić na rynku w przeciągu najbliższych tygodni. Wtedy poznamy ich szczegóły i ceny.
LG Music Flow
LG Music Flow LG Music Flow
LG Music Flow

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG Music Flow - nowy system multi-room zmierza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG Music Flow - nowy system multi-room zmierza na rynek