High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG ND5630 - zaawansowana stacja dokująca dla smartfonów z Androidem i iOS

Audio-Video

rss

LG ND5630 - zaawansowana stacja dokująca dla smartfonów z Androidem i iOS

2013.07.23//  J. Kruczek
LG zaprezentowało nową flagową stację dokująca dla smartfonów. Urządzenie posiada pełne wsparcie zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i dla modeli od Apple. Stacja ND5630 wykorzystuje do łączności bezprzewodowej moduł Bluetooth oraz technologię AirPlay.
Oprócz technologii bezprzewodowej producent pomyślał też o tradycyjnych rozwiązaniach. W tym celu LG ND5630 wyposażono w port USB oraz Portable-in. W ten sposób użytkownicy będą mogli podłączyć praktycznie każde nowoczesne źródło dźwięku. Niewielkie gabaryty sprawiają, że stacja posłuży podróżnikom, a zestaw głośnomówiący sprawi, ze będzie można swobodnie rozmawiać przez telefon wykonując równocześnie inną czynność.
LG ND5630
LG ND5630 LG ND5630
LG ND5630


Zobacz także: JBL OnBeat Mini - nowa stacja dokująca dla urządzeń Apple »LG ND5630 posiada dwa porty dokujące pozwalające równocześnie ładować smartfony oraz odsłuchiwać z nich muzykę. W kwestii smartfonów Apple, stacja współpracuje z najnowszymi modelami wyposażonymi w złącze Lightning. LG ND5630 może być sterowany za pomocą pilota bądź aplikacji zainstalowanej na samrtfonie. Ta jest dostępna w Google Play oraz Apple App Store.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG ND5630 - zaawansowana stacja dokująca dla smartfonów z Androidem i iOS
 / 
Komentarze do: LG ND5630 - zaawansowana stacja...
kobalt pisze:

Fajnie ze ktoś w końcu pomyślał o stacji dokującej która obsługuje więcej niż jeden typ urządzenia. Przeważnie albo obsługiwało Apple albo Androida. Tutaj jest i to i to. :)

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG ND5630 - zaawansowana stacja dokująca dla smartfonów z Androidem i iOS