High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   LG Optimus 2X - nowoczesny smartfon z procesorem dwurdzeniowym

Telefony

rss

LG Optimus 2X - nowoczesny smartfon z procesorem dwurdzeniowym

2010.12.17//  J. Kruczek
LG zapowiedziało oficjalnie nowy smartfon pracujący pod systemem Android i wykorzystujący dwurdzeniowy procesor. Producent postanowił wykorzystać platformę Nvidia Tegra 2, która ma zapewnić szybkie działanie telefonu.
Zobacz także: Nokia szykuje kontratak! Aktualizacje Symbiana i procesory dwurdzeniowe w 2011 roku »Na pokładzie LG Optimus 2X znajdzie się procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 1GHz, który ma zapewnić sprawną obsługę multimediów w jakosci FullHD. Producent zapowiedział, że smartfon ma przede wszystkim spełniać funkcje narzędzia multimedialnego. Stąd na pokładzie wyjście HDMI, które pozwoli miedzy innymi na wyświetlanie filmów w rozdzielczości 1080p na telewizorze.
LG Optimus 2X LG Optimus 2X
LG Optimus 2X LG Optimus Z
LG Optimus 2X LG Optimus Z

Nowy model LG zostanie oficjalnie oddany w ręce użytkowników w przyszłym roku. Telefon oprócz nowoczesnego procesora i platformy Nvidia Tegra 2 będzie oferował 4-calowy ekran dotykowy obsługujący multitouch. Producent przewidział pamięć wewnętrzną o pojemności 8GB z możliwością poszerzenia o kolejne 32GB za pomocą kart microSD. Na wyposażeniu znajdziemy kamerę 1,3Mpix oraz aparat z matrycą 8Mpix. Smartfon pozwoli też na zapisywanie filmów w rozdzielczości 1080p.
Zobacz także: Samsung Galaxy S bez Androida 2.3 Gingerbread? Koncern wstrzymuje się od aktualizacji »Producent nie zdradził szczegółów oprogramowania, ale będzie to zapewne najnowsza wersja systemu Google Android. Oznacza to pełne wsparcie dla funkcji społecznościowych i dostęp do Android Market. Pozostaje czekać na szczegółową prezentację LG Optimus 2X.
LG Optimus 2X LG Optimus Z
LG Optimus 2X LG Optimus Z
LG Optimus 2X LG Swift 7

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG Optimus 2X - nowoczesny smartfon z procesorem dwurdzeniowym
 / 
Komentarze do: LG Optimus 2X - nowoczesny smartfon z...
Kolim pisze:

To smartfon bardzo dobrej jakości, doskonale spisuje się podczas codziennego użytku.

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   LG Optimus 2X - nowoczesny smartfon z procesorem dwurdzeniowym