High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG PJ9 - zapowiedź nowego lewitującego głośnika

Audio-Video

rss

LG PJ9 - zapowiedź nowego lewitującego głośnika

2016.12.28//  J. Kruczek
Lewitujące głośniki nie są już niczym nowym, choć kolejne prezentacje mogą jeszcze zaskakiwać. Tak jest w przypadku LG PJ9, czyli latającego głośnika, który stawia przede wszystkim na praktyczne rozwiązania i minimalizm.
Zobacz także: Creative Sound BlasterX Katana - polski debiut ciekawego soundbara »Urządzenie zostanie szczegółowo zaprezentowane podczas styczniowych targów CES. Wtedy poznamy jego szczegóły techniczne. LG PJ9 ma się łączyć ze źródłami dźwięku bezprzewodowo za pośrednictwem łączności Bluetooth.
LG PJ9
LG PJ9 LG PJ9
LG PJ9

Sam lewitujący głośnik będzie obsługiwał wysokie i średnie tony. Wspomoże go subwoofer wbudowany w stację. Ta pozwala też na lewitację oraz pełni rolę ładowarki. Jedno ładowanie ma pozwolić na dziesięć godzin pracy. Gdy energii zacznie brakować, głośnik sam opadnie powoli na stację dokującą.
Zobacz także: Harman Kardon Onyx Mini - debiut małego głośnika bezprzewodowego »LG PJ9 ma się też cechować wodoodpornością, więc spisze się w ogrodzie czy przy basenie. Póki co nie jest znana jego cena, ani data premiery. Wszystkiego dowiemy się podczas targów CES.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG PJ9 - zapowiedź nowego lewitującego głośnika

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG PJ9 - zapowiedź nowego lewitującego głośnika