High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   LG Velvet z zaskakującą ceną w Polsce

Telefony

rss

LG Velvet z zaskakującą ceną w Polsce

2020.06.19//  J. Kruczek
LG Velvet ma otworzyć nowy rozdział dla koreańskiego producenta. Smartfon reprezentujący szeroko rozumianą klasę średnią swoimi możliwościami i designem podgryza hi-endowe smartfony. Kluczowa jednak okaże się cena, a ta w Polsce ma być zaskakująco atrakcyjna.
Sieć Play opublikowała zaktualizowane cenniki telefonów bez umowy. Wśród urządzeń znalazł się LG Velvet w cenie 2599 zł. To miła niespodzianka, ponieważ przewidywano na podstawie cen w innych krajach, że smartfon w Polsce będzie kosztował nawet przeszło 3000 zł. Wygląda więc na to, że firma postanowiła dostosować ceny do konkretnych rynków.
LG Velvet
LG Velvet LG Velvet
LG Velvet


Zobacz także: Redmi 9 - europejska premiera taniego smartfona z niezłą specyfikacją »LG Velvet wykorzystuje 6,8-calowy ekran P-OLED o rozdzielczości Full HD+. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G wspomagany przez 6 GB RAMu. Użytkownicy mogą się cieszyć potrójną kamerą oraz baterią o pojemności 43000 mAh z szybkim ładowaniem. Producent bardzo mocno skupia się na designie, choć ten wprowadza znacznie mniej rewolucji niż się można było spodziewać po pierwszych zapowiedziach. Dużym atutem będzie wodoszczelna obudowa spełniająca standard IP68. LG Velvet nie będzie miał z pewnością łatwo na rynku. Konkurencja jest spora, a LG straciło uznanie użytkowników na rynku mobilnym.
LG Velvet
LG Velvet
LG Velvet

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG Velvet z zaskakującą ceną w Polsce
 / 
Komentarze do: LG Velvet z zaskakującą ceną w Polsce
Janek pisze:

Cyt. "Użytkownicy mogą się cieszyć potrójną kamerą oraz baterią o pojemności 43000 mAh z szybkim ładowaniem." Ho, ho, z taką baterią to z 10 dni nie trzeba ładować! :) Miało chyba być 4300...

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   LG Velvet z zaskakującą ceną w Polsce