High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LG Watch Timepiece - zapowiedź ciekawego inteligentnego zegarka

Gadżety

rss

LG Watch Timepiece - zapowiedź ciekawego inteligentnego zegarka

2018.04.29//  J. Kruczek
LG Watch Timepiece ma być kolejnym smartwatchem marki. Urządzenie będzie się jednak wyróżniać na tle innych modeli. Przede wszystkim sprzęt ma pracować na jednym ładowaniu nawet 100 dni. A jest to zasługa wykorzystania klasycznej zegarkowej konstrukcji.
Zobacz także: MyKronoz ZeRound 2 - debiut klasycznego smartwatcha »Za długi czas pracy będzie odpowiadać klasyczny mechanizm kwarcowy. Oznacza to więc, że wspomniane sto dni uzyskamy korzystając z podstawowych funkcji zegarka. Uruchomienie funkcji smart znacząco skróci ten czas. W obudowie znajdzie się bateria o pojemności 240 mAh z czego po jej rozładowaniu urządzenie ma jeszcze przez 4 dni odmierzać czas.
Smartwatche LG
Smartwatche LG Smartwatche LG
Smartwatche LG


Zobacz także: Garmin vivoactive 3 - smartwatch dla aktywnych, którym zapłacimy za zakupy »LG Watch Timepiece korzysta z okrągłego ekranu o rozmiarze 1,2 cala i rozdzielczości 320x320 pikseli. Producent wykorzystał procesor Snapdragon Wear 2100 wspomagany przez 768 MB RAM. Na dane przygotowano 4 GB pamięci. Kopertę wykonano ze stali nierdzewnej, a całość ma być odporna na wodę i pył. Co popiera certyfikat IP68. Za łączność odpowiadają moduły WiFi i Bluetooth. Smartwatch ma zostać zaprezentowany w najbliższych dniach, a jego rynkowa premiera ma mieć miejsce w przeciągu najbliższych tygodni.
Smartwatche LG
Smartwatche LG
Smartwatche LG
Smartwatche LG
Smartwatche LG
Smartwatche LG

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG Watch Timepiece - zapowiedź ciekawego inteligentnego zegarka

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LG Watch Timepiece - zapowiedź ciekawego inteligentnego zegarka