High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LG rozpoczyna produkcję giętkich ekranów do czytników E-Booków

Gadżety

rss

LG rozpoczyna produkcję giętkich ekranów do czytników E-Booków

2012.04.03//  J. Kruczek
LG w ostatnich miesiącach jasno podkreśla swoją pozycję na rynku. Nowe smartfony, telewizory i inne sprzęty elektroniczne mają zapewnić producentowi prym w technologicznym wyścigu. Teraz LG poinformowało o kolejnej rewolucji szykowanej przez koncern.
Zobacz także: Fujitsu FLEPia Lite - japoński producent pracuje nad nowym wyświetlaczem »Elastyczne ekrany od dawna znajdują się w zakresie zainteresowań producentów. Do tej pory jednak nikt nie prezentował produkcyjnej wersji takiego rozwiązania. LG poszło o krok dalej i nie tylko zaprezentowało swój giętki e-papier, ale rozpoczęło jego masową produkcję. Koncern poinformował o rozpoczęciu produkcji plastikowych, giętkich wyświetlaczy w technologii e-papieru.
LG Electronic Paper Display LG Electronic Paper Display
LG Electronic Paper Display LG Electronic Paper Display
LG Electronic Paper Display LG Electronic Paper Display


Zobacz także: Onyx Boox M90 - rozbudowany czytnik elektronicznych książek »Wyświetlacze mają przekątną 6 cali i wyświetlają obraz o rozdzielczości 1024x768 pikseli. W ten sposób cechują się bardzo dobrym obrazem przy niewielkiej formie. Ekrany wykonane z tworzywa EPD mają grubość zaledwie 0,7 mm i pozwalają na wyginanie w zakresie 40 stopni. Co więcej upadek z wysokości 1,5 metra nie powoduje żadnych uszkodzeń wyświetlacza. Najważniejsze jednak, ze jeszcze w tym miesiącu LG ma zaprezentować czytniki elektronicznych książek, które korzystają z nowoczesnego e-papieru. W najbliższym czasie zobaczymy rewolucyjne czytniki, które mają szansę na odniesienie sporego sukcesu, o ile oczywiście ich cena nie będzie wyssana z kosmosu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG rozpoczyna produkcję giętkich ekranów do czytników E-Booków

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LG rozpoczyna produkcję giętkich ekranów do czytników E-Booków