High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG zapowiada serię nowych urządzeń audio

Audio-Video

rss

LG zapowiada serię nowych urządzeń audio

2013.12.26//  J. Kruczek
LG szykuje na targi CES 2014 mocne uderzenie w dziedzinie audio. Producent przygotował aż trzy nowe urządzenia mające na celu podnieść standard sprzętu współpracującego z telewizorami.
Zobacz także: JBL Cinema SB 100 - efektywny soundbar zamiast kina domowego »LG LAB540W to nowy soundplate, czyli system audio mogący stać pod telewizorem. Urządzenie posiada wysokość zaledwie 39 mm i może stać pod ekranami o przekątnej od 32-55 cali. System oferuje moc 320 W i generuje 4.1-kanałowy dźwięk. LG LAB540W może też współpracować ze samrtfonami i tabletami za pośrednictwem sieci WiFi, czy modułu Bluetooth. Specyfikację uzupełnia odtwarzacz Blu-ray 3D oraz pakiet funkcji Smart TV.
LG
LG LG
LG

LG NP8740 jest bezprzewodowym systemem audio pozwalającym na przesył dźwięku w wysokiej jakości za pośrednictwem dwuzakresowego modułu WiFi. Użytkownik może rozmieścić kilka głośników w mieszkaniu czy domu i połączyć je w siatkę. W ten sposób wszędzie będzie grała puszczona muzyka. Aplikacja na smartfony zmienia je w piloty pozwalające na sterowanie całym systemem.
Zobacz także: Samsung HW-F750 i HW-F751 - nowe soundbary z lampami próżniowymi »LG NB5540 jest zaś klasyczną belką dźwiękową. W tym wypadku mamy również do czynienia z 320 W mocy i 4.1-kanałowym dźwiękiem. Producent wykorzystał cztery głośniki oraz wzmacniacz analogowy klasy D. Dzięki zwrotnemu złączu HDMI soundbar może być podłączony do telewizora jednym przewodem. Szczegóły wszystkich urządzeń poznamy za trzy tygodnie na targach CES 2014.
LG
LG LG
LG

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG zapowiada serię nowych urządzeń audio
 / 
Komentarze do: LG zapowiada serię nowych urządzeń...
kobalt pisze:

Miałem okazję posłuchąć tego soundbara z 4.1-kanałowm dzwiękiem. soundbar o mocy 320 W - coś pięknego. Lg miło ostatnio zaskakuje.

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG zapowiada serię nowych urządzeń audio