High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LaCie Hub4 - więcej portów USB 3.0 w eleganckiej obudowie

Komputery i konsole

rss

LaCie Hub4 - więcej portów USB 3.0 w eleganckiej obudowie

2010.11.30//  J. Kruczek
Firma LaCie jest kojarzona z produktami o ciekawej stylistyce i wysokiej jakości wykonania. Podobnie jest w przypadku nowego huba USB 3.0, który pozwoli na zwiększenie ilości portów USB w komputerze.
Zobacz także: Iomega External SSD Flash - nowe bezpieczne dyski zewnętrzne »Standard USB 3.0 mimo bardzo dobrych osiągów ciągle nie potrafi się przebić na pozycję powszechnie obowiązującego standardu. W efekcie komputery nadal posiadają przestarzałe łącza USB 2.0, a nowy standard jest obsługiwany zazwyczaj przez jedno bądź dwa gniazda. Z pomocą przychodzi właśnie nowy hub LaCie.
LaCie Hub4 LaCie Hub4
LaCie Hub4 LaCie Hub4
LaCie Hub4 LaCie Hub4


Zobacz także: Apricorn Aegis Padlock - niezwykle bezpieczne zewnętrzne dyski »Urządzenie firmy LaCie nie jest oczywiście pierwszym hubem USB 3.0 na rynku. Mimo to produkty tego producenta cieszą się dużą popularnością i dobrą sławą, co sprawia, że LaCie Hub4 jest bardzo ciekawą propozycją. Urządzenie oferuje cztery porty USB 3.0 kompatybilne wstecznie ze starszym standardem. W zestawie znajduje się zasilacz zewnętrzny, który może być potrzebny przy komputerach ze słabszym zasilaniem. Producent wycenił swoje nowe urządzenie na kwotę 50 euro.
LaCie Hub4 LaCie Hub4
LaCie Hub4 LaCie Hub4
LaCie Hub4 LaCie Hub4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LaCie Hub4 - więcej portów USB 3.0 w eleganckiej obudowie

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LaCie Hub4 - więcej portów USB 3.0 w eleganckiej obudowie