High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek

Foto

rss

Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek

2014.12.02//  J. Kruczek
Lark FreeAction to seria kamer sportowych, która powinna zainteresować mniej zamożnych klientów. Właśnie do sprzedaży trafiły dwa modele pozwalające za rozsądną cenę cieszyć się filmowaniem naszych wyczynów.
Zobacz także: Tracer Xtreme SJ 4000 - ciekawa sportowa kamera za rozsądną cenę »Kamery Lark FreeAction nie są może najbardziej wydajnymi urządzeniami na rynku, ale posiadają wiele cech wspólnych z droższymi modelami. przede wszystkim otrzymujemy małe kamerki z szeregiem akcesoriów do montażu na różnych pojazdach czy czy częściach garderoby. Nie zabrakło wodoszczelnej obudowy czy też mocowania na szybę w aucie.
Lark FreeAction
Lark FreeAction Lark FreeAction
Lark FreeAction

Lark FreeAction 200 HD rejestruje obraz w rozdzielczości HD 720p i posiada kąt widzenia 120 stopni. Obudowa kamery może znieść nurkowanie na głębokość 10 metrów, a materiały zapisują się na kartach microSD. Kamera może się pochwalić stabilizacją obrazu oraz wbudowaną lampą LED dającą możliwość filmowania w gorszych warunkach. Cena tego gadżetu wynosi 199 złotych.
Zobacz także: Ricoh WG-M1 - nowa sportowa kamera zmierza na rynek »Lepszą propozycją jest Lark FreeAction 500 WiFi. W tym wypadku za cenę 349 złotych otrzymamy filmowanie w Full HD 1080p. Obiektyw również pokrywa 120 stopni, a obudowa zniesie nurkowanie na głębokości 20 metrów. Filmy i zdjęcia zapiszemy na kartach microSD. Zdjęcia wykonamy w rozdzielczości 8 Mpix. Tutaj także pojawiła się stabilizacja obrazu oraz wbudowana lampa LED. Całość dopełnia łączność WiFi i możliwość zdalnego sterowania na odległości do 10 metrów. Obie kamery są już dostępne w sklepach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek