High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Lark FreeBird 5 WiFi - nawigacja samochodowa z rejestratorem video

Gadżety

rss

Lark FreeBird 5 WiFi - nawigacja samochodowa z rejestratorem video

2015.09.28//  J. Kruczek
Lark wprowadził na polski rynek nowy gadżet samochodowy o nazwie FreeBird 5 WiFi. Urządzenie jest w efekcie nawigacją samochodową mogącą pełnić rolę rejestratora oraz tabletu.
Zobacz także: Transcend DP100 - rejestrator samochodowy filmujący w Full HD »Lark FreeBird 5 WiFi posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Za pomocą ekranu będziemy mogli obsługiwać mapę Navitel, która nie wymaga połączenia internetowego do pracy. System Android ma zapewniać możliwość korzystania z wielu aplikacji oraz multimediów.
Lark FreeBird 5 WiFi
Lark FreeBird 5 WiFi Lark FreeBird 5 WiFi
Lark FreeBird 5 WiFi

Za sprawne działanie urządzenia ma odpowiadać procesor Quad Core 1.3 GHz. Nie znamy szczegółowej specyfikacji, ale do podstawowych zadań Lark FreeBird 5 WiFi ma się spisywać dobrze. A przynajmniej tak zapewnia producent.
Zobacz także: Modecom REC MC-CC12 FHD GPS - praktyczny rejestrator samochodowy »Dzięki kamerze 2 Mpix możemy rejestrować filmy z jazdy. To pomoże w ewentualnej niejasnej sytuacji na drodze. Filmy zapiszą się w pamięci 4 GB bądź na kartach microSD. Lark FreeBird 5 WiFi zadebiutował na rynku w cenie 299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark FreeBird 5 WiFi - nawigacja samochodowa z rejestratorem video

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Lark FreeBird 5 WiFi - nawigacja samochodowa z rejestratorem video