High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark FreeMe 7.01 - budżetowy tablet do prostych zastosowań

Telefony

rss

Lark FreeMe 7.01 - budżetowy tablet do prostych zastosowań

2011.04.29//  J. Kruczek
Lark FreeMe 7.01 to budżetowy tablet, który możemy nabyć za bardzo rozsądne pieniądze. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, ze mamy do czynienia ze słabym jakościowo i wręcz tandetnym sprzętem, ale urządzenie oferuje zadowalające możliwości dla osób, które nie potrzebują mocnego potwora w postaci drogiego tabletu.
Zobacz także: Sony S1 i S2 - nowe tablety wkraczają do gry »Lark FreeMe 7.01 jest dedykowany dla osób szukających prostej platformy internetowej. Urządzenie oferuje 7-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Sercem urządzenia został procesor o taktowaniu 800MHz i wsparciu 256MB pamięci RAM. Użytkownicy mogą skorzystać z 4GB pamięci wewnętrznej, którą powiększymy o kolejne 32GB za pomocą czytnika kart pamięci microSD.
Lark FreeMe 7.01 Lark FreeMe 7.01
Lark FreeMe 7.01 Lark FreeMe 7.01
Lark FreeMe 7.01 Lark FreeMe 7.01


Zobacz także: Amazon Kindle otrzyma dostęp do amerykańskich bibliotek! Producent szykuje nowy tablet »Tablet wyposażono w moduł WiFi, wbudowany głośnik oraz mikrofon. Do dyspozycji oddano łącze miniUSB i miniHDMI. Lark FreeMe 7.01 pracuje w oparciu systemu Google Android 2.3. Co więcej tablet obsługuje dużą ilość formatów multimedialnych, co pozwoli na rozrywkowe zastosowanie urządzenia. Wbudowany akumulator wystarczy na około 5 godzin pracy bez ładowania. Największą zaletą jest cena nieprzekraczająca 500 złotych. Lark FreeMe 7.01 może nie należy do topowych konstrukcji, ale z pewnością zaspokoi wymagania osób, którym nie potrzeba kieszonkowego komputera.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark FreeMe 7.01 - budżetowy tablet do prostych zastosowań
 / 
Komentarze do: Lark FreeMe 7.01 - budżetowy tablet do...
Jotgie pisze:

A GPS ma?

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark FreeMe 7.01 - budżetowy tablet do prostych zastosowań