High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark FreeMe 70.7 - budżetowy tablet internetowy z nawigacją

Telefony

rss

Lark FreeMe 70.7 - budżetowy tablet internetowy z nawigacją

2013.08.13//  J. Kruczek
Lark FreeMe 70.7 jest nowym tabletem, który głównie ma pracować w roli nawigacji. Urządzenie powstało przy współpracy z firmą NaviExpert, dzięki czemu całość ma być zoptymalizowana pod kątem oprogramowania nawigacyjnego.
Zobacz także: NavRoad zaprezentował tablety NEXO GO i NEXO NOVA »Tablet nie powala specyfikacją i zalicza się do grupy najtańszych urządzeń. Cena Lark FreeMe 70.7 wynosi około 380 złotych, a w cenie zawiera się 3-miesięczny abonament na oprogramowanie NaviExpert. W kwestii technicznej mamy do czynienia z dość słabym urządzeniem. Przede wszystkim producent postawił na procesor MediaTek o taktowaniu 650 MHz współpracujący z 512 MB pamięci RAM.
Lark FreeMe 70.7
Lark FreeMe 70.7 Lark FreeMe 70.7
Lark FreeMe 70.7


Zobacz także: RuggedPad T70 - tablet do pracy i zabawy w terenie »Lark FreeMe 70.7 posiada pamięć wewnętrzną 512 MB, ale ta w większości zostanie zajęta przez system. Na szczęście w zestawie znajduje się karta microSD o pojemności 4 GB. Użytkownicy skorzystają z ekranu 7-calowego pracującego w rozdzielczości 800x480 pikseli. Specyfikacja obejmuje moduły łączności 3G, WiFi, Bluetooth oraz oczywiście GPS.

Lark FreeMe 70.7
Lark FreeMe 70.7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark FreeMe 70.7 - budżetowy tablet internetowy z nawigacją

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark FreeMe 70.7 - budżetowy tablet internetowy z nawigacją