High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark Phablet 6.0 - nowy phablet wkracza na rynek

Telefony

rss

Lark Phablet 6.0 - nowy phablet wkracza na rynek

2014.05.12//  J. Kruczek
Lark wprowadza na rynek urządzenie o mało wyszukanej nazwie Phablet 6.0. Jak ona głosi mamy do czynienia z phabletem o przekątnej ekranu wynoszącej 6 cali. Wyświetlacz posiada matrycę IPS o rozdzielczości 960x540 pikseli, co nie jest wynikiem powalającym, ale wystarczy.
Zobacz także: Vivo Xshot - fotograficzny demon z Państwa Środka »Lark Phablet 6.0 może się pochwalić wydajnymi podzespołami. Czterordzeniowy procesor posiada taktowanie 1,3 GHz i korzysta z pomocy 1 GB pamięci RAM. Jak na budżetowy sprzęt pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB wygląda całkiem dobrze.
Lark Phablet 6.0
Lark Phablet 6.0 Lark Phablet 6.0
Lark Phablet 6.0

Producent zadbał o moduł DualSIM, co ostatnio przyciąga wielu użytkowników. Lark Phablet 6.0 oferuje użytkownikom aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Zastosowany akumulator ma zapewnić około 210 godzin czuwania. Phablet pracuje w oparciu o system Google Android 4.2.
Zobacz także: Kyocera Hydro VIBE - smartfon do zadań specjalnych za małe pieniądze »Wyposażenie obejmuje moduły WiFi, Bluetooth, czytnik microSD czy port USB. Lark Phablet 6.0 posiada kilka zainstalowanych aplikacji, jak nawigacja Navigo czy czytniki elektronicznych książek z okresowym dostępem do darmowych pozycji. Lark Phablet 6.0 ma być wyceniony na niespełna 599 złotych.
Lark Phablet 6.0
Lark Phablet 6.0 Lark Phablet 6.0
Lark Phablet 6.0

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark Phablet 6.0 - nowy phablet wkracza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark Phablet 6.0 - nowy phablet wkracza na rynek