High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark wprowadza nowe tablety Ultimate 7i oraz 8i z Windowsem 10

Telefony

rss

Lark wprowadza nowe tablety Ultimate 7i oraz 8i z Windowsem 10

2015.10.13//  M. Kisiel
Lark Europe informuje, że do sieci handlowych trafiły właśnie popularne tablety z serii Ultimate – 7i oraz 8i z preinstalowanym systemem Windows 10. Lark jako jeden z pierwszych wprowadził do dystrybucji urządzenia z tym systemem.

Poprzednie wersje urządzeń, pracujące na Windows 8, cieszyły się
olbrzymim zainteresowaniem klientów, dlatego firma postanowiła odświeżyć linię wyposażając ją w najnowsze oprogramowanie Microsoft. Techniczna specyfikacja tabletów nie uległa zmianie. Oba mogą pochwalić się nowoczesnymi czterordzeniowymi procesorami Intela oraz doskonałymi ekranami z matrycą IPS.
Lark Ultimate 7i
Lark Ultimate 7i Lark Ultimate 7i
Lark Ultimate 7i

Największa zmiana dotyczy systemu operacyjnego, czyli Windows 10, który odziedziczył zalety swojego poprzednika – intuicyjność obsługi, wysoką responsywność i dostęp do tysięcy programów. Jednak tym razem system został jeszcze bardziej opracowany tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników.

Tablety z Windows 10 na pokładzie pod względem możliwości nie mają sobie równych. Dostęp do niezliczonej ilości aplikacji z łatwością przekształci je w małe mobilne biuro pracy, ale i także w prawdziwe centrum multimedialne, a jeden niewielki tablet może zastąpić wiele urządzeń. Należy podkreślić, że mobilna wersja Windows 10 w porównaniu do swojego poprzednika została o wiele lepiej zoptymalizowana i a takich samych konfiguracjach sprzętowych działa szybciej i ydajniej.

Cena detaliczna: Ultimate 7i WIN 10 - 299zł brutto
Cena detaliczna: Ultimate 8i WIN 10 - 399zł brutto
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lark wprowadza nowe tablety Ultimate 7i oraz 8i z Windowsem 10

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lark wprowadza nowe tablety Ultimate 7i oraz 8i z Windowsem 10