High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Leica C-Lux - prezentacja eleganckiego superzooma

Foto

rss

Leica C-Lux - prezentacja eleganckiego superzooma

2018.06.17//  J. Kruczek
Leica zaprezentowała aparat C-Lux bazujący na pokazanym niedawno Panasonicu TZ200. Co ciekawe nowy model nie jest aparatem, który czyści portfele samą marką. Cena 4290 złotych będzie bowiem niższa od na przykład Sony RX100 VI, z którym aparat ma konkurować.
Aparat ma być dostępny w sprzedaży od połowy lipca. Wraz z urządzeniem zadebiutują eleganckie akcesoria, co jest standardem w przypadku marki. Leica C-Lux korzysta z 1-calowej matrycy MOS o rozdzielczości 20 Mpix. Pozwala ona na obsługę czułości ISO w zakresie 125-12800 z możliwością rozszerzenia do 80-25600.
Leica C-Lux
Leica C-Lux Leica C-Lux
Leica C-Lux

Leica C-Lux wykonuje zdjęcia seryjne z wydajnością do 10 kl/s. Użytkownicy mogą filmować w rozdzielczości 5472x3648 pikseli. Na wyposażeniu znalazł się obiektyw pracujący w zakresie ogniskowych 24-360 mm. Cechuje się on jasnością f/3,3-6,4. Producent zadbał o optyczną, 5-osiową stabilizacją obrazu.
Zobacz także: Sony RX100 VI - ciekawy aparat z obiektywem 24-200 mm »W obudowie umieszczono 3-calowy ekran LCD oraz wizjer LCD. Nie zapomniano o wbudowanej lampie błyskowej. Na wyposażeniu znajdziemy łączność WiFi i Bluetooth. Do tego dochodzą porty microUSB i HDMI. Aparat z akumulatorem waży 340 gramów.
Leica C-Lux
Leica C-Lux
Leica C-Lux
Leica C-Lux
Leica C-Lux
Leica C-Lux

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Leica C-Lux - prezentacja eleganckiego superzooma

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Leica C-Lux - prezentacja eleganckiego superzooma