High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD

Audio-Video

rss

Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD

2010.01.27//  J. Kruczek
Firma Lenco postanowiła wyprodukować serię urządzeń multimedialnych, które znajdą idealne zastosowanie w przyczepach kempingowych, na jachtach czy w kuchni. Odtwarzacze z serii KDV oferują dużo możliwości w małym urządzeniu, które łatwo można zamontować pod półką bądź na blacie.
Zobacz także: CigaroTV Mini, malutki odtwarzacz multimedialny »Jednostki KDV zostały wyposażone w wyświetlacze o przekątnej 22,5 lub 25 centymetrów, które można obracać o 180 stopni. Urządzenia maja wbudowane tunery telewizji cyfrowej, DVB-T oraz zintegrowane odtwarzacze płyt DVD. Nie zabrakło też tunera radiowego PLL umożliwiającego odbiór stacji radiowych w pasmach AM/FM. Urządzenie posiada także zegar z alarmem i głośniczki.
Lenco KDV Lenco KDV
Lenco KDV Lenco KDV
Lenco KDV Lenco KDV


Zobacz także: Panasonic DMP-B15 - odtwarzacz Blu-Ray na wakacje »Wbudowany odtwarzacz DVD pozwala na odtwarzanie najpopularniejszych formatów audio i video, a także zdjęć. Urządzenia z serii KDV posiadają menu w wielu językach, a funkcje pozwalają na bardzo duże możliwości w ustawieniach ekranu i odtwarzaniu. Jak zapewnia producent, każdy będzie mógł dostosować obraz do prywatnych predyspozycji.

Lenco KDV Lenco KDV
Lenco KDV Lenco KDV
Do każdego urządzenia jest dodawany zasilacz sieciowy oraz samochodowy, jak i pilot oraz dwie anteny AM i DVB-T. Lenco KDV-309 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej za cenę 1199 złotych, natomiast Lenco KDV-310 występuje tylko w czarnej obudowie za cenę 1499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD