High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows

Telefony

rss

Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows

2011.07.22//  J. Kruczek
Lenovo przygotowało specjalną ofertę dla osób, które mają już dość systemu Google Android. Lenovo IdeaPad P1 jest bliźniaczą konstrukcją modelu K1 z tym, że na pokładzie znalazł się system Windows. W ten sposób producent postanowił uzupełnić lukę w swojej ofercie.
Zobacz także: iRiver Vanilla i iRiver Tab - producent czytników e-książek powiększa asortyment »Lenovo IdeaPad P1 został wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczość 1280x800 pikseli. Użytkownicy mogą się posługiwać w obsłudze zarówno piórkiem czułym na nacisk, jak i palcami. We wnętrzu znajdziemy platformę Intel Oak Trail, która zastąpiła Nvidię Tegrę 2 z modelu K1.
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad P1
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad P1
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad P1


Zobacz także: Archos 80 G9 i 101 G9 - nowe tablety za rozsądną cenę »Sercem urządzenia został procesor Intel Atom Z670 współpracujący z z 2GB pamięci RAM. Do przechowywania danych wykorzystamy dyski SSD o pojemności 32 bądź 64GB. Na liście wyposażenia znajdziemy moduły WiFi i Bluetooth oraz czytnik kart pamięci. Nie zabrakło kamerki do videorozmów o rozdzielczości 2Mpix oraz portu USB 2.0. Opcjonalnie można zamówić wersję z modemem 3G. Wbudowany akumulator pozwoli na pracę przez 5-6 godzin. Premiera urządzenia ma nastąpić przed końcem bieżącego roku.
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad K1
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad K1
Lenovo IdeaPad P1 Lenovo IdeaPad K1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows