High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo IdeaPad S400 - tani laptop do pracy biurowej

Komputery i konsole

rss

Lenovo IdeaPad S400 - tani laptop do pracy biurowej

2013.05.28//  J. Kruczek
Lenovo wprowadza do sprzedaży nowego laptopa przeznaczonego dla mniej zamożnych osób. Model IdeaPad S400 jest przeznaczony do codziennej pracy biurowej. Laptop może pełnić rolę mobilnego biura dla wszystkich osób często podróżujących i potrzebujących komputera pod ręką.
Zobacz także: HP Envy Touchsmart 14 - odświeżony ultrabook z ekranem o rozdzielczosci 3200x1800 pikseli »Lenovo IdeaPad S400 posiada 14-calową matrycę pracującą w rozdzielczości 1366x768 pikseli. Sercem komputera został procesor Intel Pentium 211U taktowany zegarem 1,8 GHz i współpracujący z 4 GB pamięci RAM. Dane można przechowywać na dysku twardym o pojemności 500 GB, co w zupełności wystarczy do pracy. Oczywiście notebook pracuje w oparciu o Windowsa 8.
Lenovo IdeaPad S400
Lenovo IdeaPad S400 Lenovo IdeaPad S400
Lenovo IdeaPad S400


Zobacz także: Acer Aspire R7 - innowacyjny notebook z myślą o Windowsie 8 »Bardzo dobrze wypada waga laptopa, która nie przekracza 1,8 kg. To znacząco podnosi jego walory mobilne. Specyfikacja obejmuje oczywiście moduły WiFi i Bluetooth oraz czytnik kart pamięci i porty HDMI, a także USB. Lenovo IdeaPad S400 może nie powala, ale zdaje się być idealnym narzędziem pracy dla osób nie lubiących się popisywać przed innymi. Co więcej nowy model jest dostępny za 1799 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo IdeaPad S400 - tani laptop do pracy biurowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo IdeaPad S400 - tani laptop do pracy biurowej