High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Power Hub - hub USB i ładowarka w jednym

Komputery i konsole

rss

Lenovo Power Hub - hub USB i ładowarka w jednym

2010.09.16//  J. Kruczek
Lenovo Power Hub to nowy gadżet zaprezentowany przez producenta komputerów. Urządzenie jest połączeniem tradycyjnego zasilacza do laptopa z ładowarką i hubem USB. Nowy gadżet ma wyeliminować konieczność wożenia przy sobie całego stosu ładowarek.
Zobacz także: Energizer zaprezentował produkcyjną wersję ładowarki indukcyjnej »Urządzenie z wyglądu przypomina tradycyjny zasilacz, który z jednej strony posiada przewód podłączany do laptopa a z drugiej przewód zasilający. Całość została jednak wzbogacona o dodatkowy kabel USB, pełniący funkcję ładowarki oraz o cztery gniazda USB. Dzięki gniazdom USB możemy podpiąć do laptopa dodatkowe urządzenia i z nich korzystać bądź je ładować.
Lenovo Power Hub Lenovo Power Hub...
Lenovo Power Hub ...pozwoli na dodatkowe podpięcie urządzeń...
Lenovo Power Hub ...do laptopa i ładowanie ich


Zobacz także: Transcend TS-PDU3 - adapter USB 3.0 zadebiutował na rynku »Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może równocześnie korzystać z laptopa i ładować wszystkie elektroniczne gadżety, które ma przy sobie w podróży. Lenovo Power Hub jest już dostępne w sprzedaży na terenie USA za kwotę 70 dolarów. Producent zapewnia jednak, ze w niedługim czasie gadżet znajdzie sie na standardowym wyposażeniu niektórych modeli laptopów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo Power Hub - hub USB i ładowarka w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Power Hub - hub USB i ładowarka w jednym