High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Q180 - nowoczesny desktop w eleganckiej obudowie

Komputery i konsole

rss

Lenovo Q180 - nowoczesny desktop w eleganckiej obudowie

2011.11.26//  J. Kruczek
Lenovo wprowadziło do sprzedaży nowy komputer typu desktop o nazwie Q180. Nowy model oferuje całkiem przyzwoitą specyfikację i elegancką obudowę. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, które pozwolą na swobodne wpasowanie komputera w wystrój mieszkania.
Zobacz także: Sapphire Edge-HD2 - nowy nettop wkroczył do gry »Lenovo Q180 został oparty o procesory Atom, które współpracują z 4GB pamięci RAM DDR3. Za oprawę graficzną odpowiada karta AMD Radeon HD 6540A z 512MB pamięci RAM. Takie zestawienie pozwala na swobodne odtwarzanie w jakości Full HD. Na pokładzie znalazła się też karta dźwiękowa 7.1, która pozwoli na zmianę komputera w domowe centrum rozrywki.
Lenovo Q180 Lenovo Q180
Lenovo Q180 Lenovo Q180
Lenovo Q180 Lenovo Q180


Zobacz także: Acer Revo RL100 - płaski komputer z bogatym wnętrzem »Opcjonalnie można zamówić wersję z napędem Blu-ray, a dane będziemy zapisywać na dysku HD o pojemności 750GB bądź nośniku SSD o pojemności 128GB. Lenovo Q180 oferuje pełną gamę portów z USB 3.0 i HDMI na czele. Nie mogło zabraknąć czytnika kart pamięci SD. Całość dopełnia nowoczesna i elegancka stylistyka obudowy. Lenovo Q180 trafił do sprzedaży w USA za 369 dolarów. Nie jest jeszcze znana data europejskiej premiery, ale powinna ona nastąpić w najbliższym czasie.

Lenovo Q180 Lenovo Q180
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo Q180 - nowoczesny desktop w eleganckiej obudowie

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Q180 - nowoczesny desktop w eleganckiej obudowie