High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Yoga C630 WOS - laptop pracujący 25 godzin na jednym ładowaniu

Komputery i konsole

rss

Lenovo Yoga C630 WOS - laptop pracujący 25 godzin na jednym ładowaniu

2018.09.07//  J. Kruczek
Lenovo Yoga C630 WOS to kolejna ciekawa propozycja na rynku laptopów. Największą zaletą urządzenia ma być możliwość pracy na jednym ładowaniu przez aż 25 godzin.
Nowy model nie jest może najwydajniejszy na rynku, ale spisze się perfekcyjnie w codziennej pracy. Przede wszystkim procesor Qualcomm Snpadragon 850 oferuje wydajność o 30 procent większą niż poprzednie urządzenia z serii "Windows on Snapdragon". Laptop ma bardzo sprawnie pracować z systemem Windows 10 S.
Lenovo Yoga C630 WOS
Lenovo Yoga C630 WOS Lenovo Yoga C630 WOS
Lenovo Yoga C630 WOS

Lenovo Yoga C630 WOS korzysta z łączności 4,5G LTE, co pozwoli cały czas być podpiętym do sieci. Urządzenie otrzymało elegancką obudowę z polerowanego aluminium. A w niej umieszczono 13,3-calowy ekran IPS Full HD. Cała konstrukcja cechuje się grubością zaledwie 12,5 mm i waży jedynie 1,2 kg. Laptop jest bezgłośny bowiem nie wykorzystuje wiatraków do chłodzenia.
Zobacz także: GPD Pocket 2 - kieszonkowy laptop odnosi sukces w Indiegogo »Lenovo Yoga C630 WOS ma zadebiutować w listopadzie tego roku. Urządzenie zostanie wycenione na kwotę minimum 999 euro. Bliżej premiery poznamy detale.

Lenovo Yoga C630 WOS
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Fold popsuty po dwóch dniachWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo Yoga C630 WOS - laptop pracujący 25 godzin na jednym ładowaniu

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo Yoga C630 WOS - laptop pracujący 25 godzin na jednym ładowaniu