High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lenovo Yoga Tablet 2 - oficjalny debiut tabletów z Androidem i Windowsem

Telefony

rss

Lenovo Yoga Tablet 2 - oficjalny debiut tabletów z Androidem i Windowsem

2014.10.10//  J. Kruczek
Lenovo zaprezentowało najnowszą odsłonę tabletów Yoga Tablet 2. Rodzina składa się z kilku modeli dostępnych w rozmiarach 8 i 10,1 cali. Każdy z nich może być dostępny z Androidem 4.4.4 bądź Windowsem 8.1. Jak widać producent postanowił zaspokoić wymagania wszystkich użytkowników.
Wszystkie modele łączą w sobie takie same rozwiązania technologiczne. I tak w zależności od wersji otrzymamy ekran LCD IPS o rozdzielczości 1200x1920 pikseli. Różnica polega w wielkości. Za napęd odpowiada 64-bitowy procesor Intel Atom Z3745 o taktowaniu 1,86 GHz. Współpracuje on z 2 GB pamięci RAM, co jest obecnie standardem w czołówce. Szkoda, że nie pokuszono się o bardziej rozwojowe 3 GB.
Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2 Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2


Lenovo Yoga Tablet 2 w wersji z Windowsem oferuje 32 GB pamięci wewnętrznej podczas gdy edycje z Androidem wyposażono w pamięć 16 GB. W każdym wypadku mamy slot na karty microSD obsługujący pojemność do 128 GB. Windows pozwoli na pracę przez około 15 godzin na jednym ładowaniu podczas gdy Android będzie działał 18 godzin.
Producent dopracował konstrukcję obudowy tak, aby dodać do bogatych opcji stawiania jeszcze możliwość wiszenia. W obudowie znalazły się dopracowane głośniki, a fotograficzne zapędy zaspokoją aparaty 8 i 2 Mpix. Dodajmy, że obok standardowych modułów łączności pojawiła się też obsługa LTE. Nie dotyczy ona jednak 8-calowego tabletu z Windowsem.
Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2 Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2


Lenovo Yoga Tablet 2 z Androidem właśnie wchodzi do sprzedaży na poszczególnych rynkach. Ceny tabletów wynoszą odpowiednio 249,99 i 299,99 dolarów. Edycja z Windowsem to kolejno 299,99 i 399,99 dolarów. Podkreślmy, że mniejszy model trafi na rynek w listopadzie, a większy jeszcze w tym miesiącu.
Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2
Lenovo Yoga Tablet 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo Yoga Tablet 2 - oficjalny debiut tabletów z Androidem i Windowsem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Lenovo Yoga Tablet 2 - oficjalny debiut tabletów z Androidem i Windowsem