High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo pracuje nad tabletem o przekątnej 23-cali

Komputery i konsole

rss

Lenovo pracuje nad tabletem o przekątnej 23-cali

2011.04.14//  J. Kruczek
Tablety internetowe pojawiły się na rynku, jako mobilne urządzenia, które można łatwo przenosić i cieszyć się za ich pomocą bogatymi opcjami sieciowymi. Wydawałoby się, że rozmiar 10,1 cala jest idealnym dla takich urządzeń, ale pojawiły się też koncepcje większych tabletów.
Lenovo ogłosiło oficjalnie, że pracuje nad tabletem, który będzie posiadał 23-calowy wyświetlacz. Jak można się domyślić nowy tablet Lenovo nie będzie należał do grupy mobilnych urządzeń. Wręcz przeciwnie, urządzenie ma być rozwinięciem idei komputerów All-in-One. Tablet będzie pełnił funkcję komputera, który będzie można dowolnie przenosić w domowym zaciszu.
Lenovo Lenovo
Lenovo Lenovo
Lenovo Lenovo


Zobacz także: Archos Gen 9 - nowy budżetowy tablet, który zawstydzi drogą konkurencję »Urządzenie ma pełnić funkcję komputera, który w razie potrzeby będzie mógł być brany do rąk czy na kolana. Dotykowy wyświetlacz będzie mógł służyć w roli planszy do gier czy telewizora. Wystarczy sięgnąć pamięcią do filmów Sci-Fi, żeby zrozumieć praktyczne zastosowanie takiego komputera-tabletu. Pozostaje tylko kwestia wagi i czasu pracy na baterii. Producent będzie musiał sięgnąć po mobilne podzespoły, aby uzyskać wagę pozwalającą na swobodne przenoszenie komputera. Lenovo zapowiedziało, że pracuje aktualnie nad ograniczeniem zużycia baterii, a sam tablet może zadebiutować jeszcze w tym roku. Pozostaje czekać na kolejną zapowiedź zawierającą pierwsze zdjęcia i opis możliwości urządzenia.
Lenovo Lenovo
Lenovo Lenovo
Lenovo Lenovo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo pracuje nad tabletem o przekątnej 23-cali

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo pracuje nad tabletem o przekątnej 23-cali