High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Libretto W100 - Toshiba zaprezentowała dwuekranowy tablet z Windowsem 7

Telefony

rss

Libretto W100 - Toshiba zaprezentowała dwuekranowy tablet z Windowsem 7

2010.06.22//  J. Kruczek
Toshiba obchodzi w tym roku 25-lecie obecności na rynku, nie znaczy to jednak, że firma zajęła się świętowaniem. Wręcz przeciwnie, projektanci Toshiby pracują w pocie czoła nad nowymi rozwiązaniami. Jednym z efektów tych prac jest tablet internetowy Libretto W100.Zobacz także: Asus Stealth - koncepcyjny komputer zmieniający się w tablet internetowy »Libretto W100 to urządzenie posiadające dwa 7-calowe ekrany dotykowe. Dolny ekran można wykorzystać, jako klawiaturę, co pozwala na korzystanie z tabletu, jak z tradycyjnego netbooka. Interakcja między oboma ekranami odbywa się w łatwy sposób. Dokumenty można przeciągać ruchem palca z jednego wyświetlacza na drugi, a po ustawieniu tabletu w pozycji poziomej staje się on idealnym czytnikiem e-książek.
Libretto W100 Libretto W100
Libretto W100 Libretto W100
Libretto W100 Libretto W100


Zobacz także: Hanvon TouchPad B10 i B20 - nowe mocne i drogie tablety z Chin »Producent zapakował nowoczesną technologię w elegancką i lekką konstrukcję. Libretto W100 waży zaledwie 850 gramów, co stawia tablet w grupie najlżejszych urządzeń tego typu. Sercem tabletu zostanie procesor Intel U5400 wspomagany przez 2GB pamięci RAM DDR3. Za obsługę urządzenia będzie odpowiadał system operacyjny Windows 7 Home Premium. Użytkownik będzie miał do dyspozycji dysk SSD o pojemności 62GB. Gadżet będzie oczywiście obsługiwał łączność WiFi oraz Bluetooth, nie zabraknie też wejść USB 2.0. Libretto W100 zadebiutuje na rynku w wakacje, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi i jaka będzie cena nowego tabletu.
Libretto W100 Libretto W100
Libretto W100 Libretto W100
Libretto W100 Libretto W100

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Libretto W100 - Toshiba zaprezentowała dwuekranowy tablet z Windowsem 7

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Libretto W100 - Toshiba zaprezentowała dwuekranowy tablet z Windowsem 7