High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lindy HF-110 - solidne słuchawki wyróżnione przez Hi-Fi Choice

Audio-Video

rss

Lindy HF-110 - solidne słuchawki wyróżnione przez Hi-Fi Choice

2015.01.05//  J. Kruczek
Lindy wprowadza na rynek nowe słuchawki HF-110. Model ten ledwo co pojawił się w sprzedaży, a już może się pochwalić wyróżnieniem Hi-Fi Choice. Co więc oferują nowe słuchawki?
Zobacz także: Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników »Lindy HF-110 posiada klasyczną konstrukcję z wielkimi nausznikami oraz pełnymi padami z ekoskóry. W ten sposób muszle doskonale izolują od dźwięków zewnętrznych i dbają o pełny komfort podczas słuchania. We wnętrzu znalazły się bardzo wydajne 42-milimetrowe przetworniki gwarantujące dobre brzmienie.
Lindy HF-110
Lindy HF-110 Lindy HF-110
Lindy HF-110


Zobacz także: Denon prezentuje nowe zaawansowane słuchawki z serii Music Maniac »Słuchawki mogą się pochwalić nie tylko solidną i komfortową konstrukcją. Skuteczność nowego modelu wynosi 98 dB, a impedancja zamknęła się na poziomie 64 Ohm. Lindy HF-110 działają w pasmie przenoszenia 10 - 26 000 Hz. Użytkownicy do łączności ze źródłami dźwięku wykorzystają wypinany przewód o długości 3 metrów. Nowy model zadebiutował na rynku w cenie 665 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lindy HF-110 - solidne słuchawki wyróżnione przez Hi-Fi Choice

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lindy HF-110 - solidne słuchawki wyróżnione przez Hi-Fi Choice