High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lindy HF-40 - ciekawe słuchawki debiutują w Polsce

Audio-Video

rss

Lindy HF-40 - ciekawe słuchawki debiutują w Polsce

2014.12.30//  J. Kruczek
Lindy HF-40 to nowe słuchawki do szerokiego zastosowania w domu od niemiecko-brytyjskiej firmy. Konstrukcją słuchawki przypominają dużo bardziej zaawansowane i znane modele konkurencji.
Zobacz także: Denon prezentuje nowe zaawansowane słuchawki z serii Music Maniac »Nowe słuchawki mogą się pochwalić zamkniętą konstrukcją i wygodnym, regulowanym pałąkiem. Urządzenie może przypaść do gustu domorosłym miłośnikom DJ-owania czy też zabaw z muzyką. Producent zadbał między innymi o przejściówkę na duży jack 6,3 mm.
Lindy HF-40
Lindy HF-40 Lindy HF-40
Lindy HF-40

Niestety Lindy HF-40 się nie składają, ale ewentualny transport ułatwi specjalny worek. Chroni on dobrze wykończone nauszniki przed porysowaniem i uszkodzeniem. Przewód słuchawek posiada długość 1,2 metra.
Zobacz także: Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników »Lindy HF-40 mogą się pochwalić 40-ohmową impedancją i skutecznością 100 dB. Jak zapewnia producent słuchawki dostarczą nam wysoką jakość dźwięku za cenę 319 złotych.
Lindy HF-40
Lindy HF-40 Lindy HF-40
Lindy HF-40
Lindy HF-40

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lindy HF-40 - ciekawe słuchawki debiutują w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lindy HF-40 - ciekawe słuchawki debiutują w Polsce