High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lioncast LX30 - polski debiut gamingowych słuchawek

Audio-Video

rss

Lioncast LX30 - polski debiut gamingowych słuchawek

2018.10.25//  J. Kruczek
Słuchawki gamingowe Lioncast LX30 trafiły do polskich sklepów. Nowy model oferuje dźwięk przestrzenny 7.1 oraz efektowne podświetlenie. Producent zapowiada też wysoki komfort, co jest koniecznością w tego typu sprzęcie.
Lioncast LX30 trafiły do sprzedaży w Polsce za cenę 179 złotych. Nowy model może współpracować z komputerami, konsolami oraz urządzeniami mobilnymi i sprzętem audio. Nauszne słuchawki korzystają z 50-milimetrowych przetworników. Te pozwalają na pracę w paśmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz.
Lioncast LX30
Lioncast LX30 Lioncast LX30
Lioncast LX30


Zobacz także: Logitech G PRO - słuchawki dla amatorów grania i profesjonalistów »Gracze skorzystają nie tylko z systemu przestrzennego dźwięku 7.1, ale także z odpinanego mikrofonu. Cała konstrukcja ma być solidna dzięki metalowemu pałąkowi. Nauszniki pokryto ekoskórą zapewniającą wygodę. Lioncast LX30 cechuje się masą około 260 gramów. Całość dopełnia wspomniane wcześniej podświetlenie, które nadaje sprzętowi nowoczesnego wyrazu. Zapewne słuchawki znajdą wielu zainteresowanych odbiorców.

Lioncast LX30
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lioncast LX30 - polski debiut gamingowych słuchawek

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lioncast LX30 - polski debiut gamingowych słuchawek