High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej

Gadżety

rss

LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej

2014.04.15//  J. Kruczek
Smartfony ułatwiają nam życie, ale przy tym pożerają masę energii. Dzisiejsze akumulatory są ciągle za mało wydajne, aby podołać w zadowalający sposób nowoczesnym urządzeniom. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się banki energii.
Zobacz także: Solarna zbroja Nokii - zabawna prezentacja paneli słonecznych »Banki energii najczęściej mają rozmiar smartfona i są albo oddzielnym gadżetem, albo obudową z dodatkową baterią. Co jednak powiecie na dodatkowy akumulator mieszczący się w przegródce na karty kredytowe w portfelu? Właśnie taki jest LithiumCard, czyli bank energii  o zaskakująco małych wymiarach.
LithiumCard
LithiumCard LithiumCard
LithiumCard

Pojemność 1200 mAh może nie robi piorunującego wrażenia, ale rozmiar nadrabia. LithiumCard wygląda niczym pięć standardowych kart kredytowych położonych na sobie. Takie rozmiar sprawia, że mamy do czynienia z najwygodniejszym w transporcie dodatkowym akumulatorem.
Zobacz także: UE wprowadzi nakaz ujednolicenia ładowarek! Apple będzie mieć problem »Co więcej z gadżetu wysuniemy zarówno złącze micro USB, jak i Apple Lightning. W ten sposób może z niego korzystać każdy posiadacze smartfona niezależnie od marki. LithiumCard jest bardzo ciekawym urządzeniem i niedługo ma trafić do sprzedaży. Nie wiemy ile będzie kosztować, ale jeżeli cena zostanie dobrze dobrana to gadżet może odnieść sukces.
LithiumCard
LithiumCard LithiumCard
LithiumCard

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej