High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Little Rooster - budzik z wibratorem. Idealny prezent dla pań

Gadżety

rss

Little Rooster - budzik z wibratorem. Idealny prezent dla pań

2011.12.01//  J. Kruczek
Nadchodzące święta zmuszają do szukania oryginalnych prezentów, które zaspokoją potrzeby obdarowanej osoby. Jeżeli nie wiecie, co możecie dać swojej partnerce może warto zwrócić uwagę na budzik Little Rooster. Oczywiście prezentowany gadżet nie jest zwykłym budzikiem.
Zobacz także: Muse M-190L - designerski radiobudzik ze stacją dokującą dla odtwarzaczy MP3 »Little Rooster posiada zwyczajne funkcje małego budzika, jednak oferuje też specjalny zestaw możliwości. Dzięki temu urządzeniu wasza partnerka nie będzie już wstawała lewą nogą. Little Rooster może pracować w roli urządzenia erotycznego, które w bardzo przyjemny sposób obudzi każdą kobietę.
Little Rooster Little Rooster zastąpi...
Little Rooster ...tradycyjne wibratory...
Little Rooster ...i zadba o dobry humor naszej partnerki


Zobacz także: Moshi - budzik, który rozmawia i ułatwia życie »Zamysł projektantów był bardzo prosty. Kształt budzika pozwala na jego umieszczenie między nogami i zaśnięcie. Budzik po włączeniu się nie zawyje nieprzyjemnym dźwiękiem, ale najpierw pobudzi kobietę wibracjami, doprowadzając ją do dobrego nastroju. Little Rooster może też pracować, jako tradycyjny wibrator dzięki specjalnym trybom przygotowanym przez producenta. Trzeba przyznać, że gadżet jest bardzo interesujący, o czym świadczy sprzedaż. Pierwsza partia Little Rooster rozeszła się błyskawicznie, a producent ma w najbliższym czasie poinformować o kolejnej partii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Little Rooster - budzik z wibratorem. Idealny prezent dla pań

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Little Rooster - budzik z wibratorem. Idealny prezent dla pań