High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego

Audio-Video

rss

Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego

2013.07.17//  J. Kruczek
Loewe 3D Orchestra IS to niezwykły system kina domowego, który pozwala zbudować oryginalne doświadczenie dźwiękowe. W czasie gdy tradycyjne głośniki emitują dźwięk w konkretnym kierunku, to monitory prezentowanego zestawu emitują falę kulista w każdym kierunku.
Takie rozwiązanie pozwala na łączenie ze sobą wielu kolumn i stworzenie niezwykle wyrafinowanego dźwięku przestrzennego. Co więcej głośniki tak skonstruowano, aby wykorzystywały do podbijania jakości naturalne przeszkody, jak ściany, sufit czy podłogi. Im więcej głośników wykorzysta użytkownik tym lepszy efekt 3D uzyska.
Loewe 3D Orchestra IS
Loewe 3D Orchestra IS Loewe 3D Orchestra IS
Loewe 3D Orchestra IS


Zobacz także: Harman Kardon HKTS65BQ - zaawansowane kino domowe w minimalistycznej formie »Loewe 3D Orchestra IS do działania wymaga telewizora firmy. Pełni on rolę centrum sterującego zestawem. W przypadku podłączenia głośniki telewizora przejmują rolę monitora centralnego. Oczywiście tradycyjnie wszystkie systemu są sterowane z poziomu menu w telewizorze i z zastosowaniem jednego pilota. To jeden ze znaków firmowych producenta. Dzięki bezprzewodowemu strumieniowaniu dźwięku głośniki mogą być postawione w dowolnych miejscach. Producent przewidział także mocowania naścienne i eleganckie podstawy. Zestaw współpracuje również z subwooferem o mocy 200 W i paśmie przenoszenia 45 Hz - 300 Hz.
Loewe 3D Orchestra IS
Loewe 3D Orchestra IS Loewe 3D Orchestra IS
Loewe 3D Orchestra IS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego