High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe SoundPort Compact - nowoczesne centrum domowej rozrywki

Audio-Video

rss

Loewe SoundPort Compact - nowoczesne centrum domowej rozrywki

2014.07.10//  J. Kruczek
Loewe zaprezentowało ciekawy zestaw audio o nazwie SoundPort Compact. Urządzenie pozwala na odtwarzanie muzyki z wielu źródeł przez co stanowi idealne centrum rozrywki dla osób szukających niewielkiego sprzętu.
Zobacz także: Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi »Loewe SoundPort Compact posiada na pokładzie złącze Apple Lightning, co pozwala na współpracę ze wszystkimi zabawkami amerykańskiego producenta. Oczywiście największa ilość osób będzie się cieszyć z łączności Bluetooth i kodeka apt-X. To zapewnia strumieniowanie dźwięku bez straty jakości.
Loewe SoundPort Compact
Loewe SoundPort Compact Loewe SoundPort Compact
Loewe SoundPort Compact

Po podłączeniu smartfonów można prowadzić rozmowy telefoniczne. Wbudowany mikrofon zmienia zestaw w urządzenie głośnomówiące. Loewe SoundPort Compact posiada głośniki średniozakresowe i tweetery razem z subwooferem. Całość posiada moc 80 W. Z pomocą portu USB można podłączyć głośnik do urządzeń pozbawionych modułu Bluetooth.
Zobacz także: Samsung Multiroom - nowoczesne nagłośnienie domu »Jak przystało na nowoczesny sprzęt nie mogło zabraknąć modułu NFC. Ten daje możliwość błyskawicznego parowania ze źródłami dźwięku. Sterowanie Loewe SoundPort Compact może się odbywać za pomocą pilota bądź smartfonów. Prezentowany zestaw powinien się niedługo pojawiać w sklepach ze sprzętem.
Loewe SoundPort Compact
Loewe SoundPort Compact Loewe SoundPort Compact
Loewe SoundPort Compact

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Loewe SoundPort Compact - nowoczesne centrum domowej rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe SoundPort Compact - nowoczesne centrum domowej rozrywki