High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe Speaker 2go - bezprzewodowy głośnik dla elegantów

Audio-Video

rss

Loewe Speaker 2go - bezprzewodowy głośnik dla elegantów

2013.08.21//  J. Kruczek
Loewe Speaker 2go jest kolejnym głośnikiem bezprzewodowym, który może baz najmniejszych problemów współpracować z każdym urządzeniem wyposażonym w moduł Bluetooth. Nowy model prezentuje się bardzo elegancko i łączy w sobie praktyczność i wysoką jakość.
Zobacz także: Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio »W kolumnie znajdziemy dwa pełno zakresowe głośniki, jeden niskotonowy oraz bass reflex. W efekcie może się pochwalić mocą 40W. Producent zadbał o dwie baterie, które razem dają około 8 godzin pracy bez podpiętego zasilania. Loewe Speaker 2go posiada też zaawansowany mikrofon z redukcją echa, co pozwala korzystać z głośnika, jak z zestawu głośnomówiącego.
Loewe Speaker 2go
Loewe Speaker 2go Loewe Speaker 2go
Loewe Speaker 2go


Zobacz także: JBL OnBeat Rumble - kolejna stacja dokująca dla urządzeń Apple »Loewe Speaker 2go został wykonany z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Głośnik znajduje się na podstawie o pochyleniu 7,5 stopni, co zdaniem producenta jest optymalnym nachyleniem dla idealnego dźwięku. Urządzenie zapewnia dźwięk 2.1 w pasmie przenoszenia 80Hz - 20 kHz. Oprócz łączności bezprzewodowej można też skorzystać z portu USB oraz tradycyjnego gniazda 3,5 mm.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Loewe Speaker 2go - bezprzewodowy głośnik dla elegantów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe Speaker 2go - bezprzewodowy głośnik dla elegantów