High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED

Audio-Video

rss

Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED

2016.07.12//  J. Kruczek
Loewe zainteresowało się telewizorami w technologii OLED i zaprezentowało pierwsze urządzenie tego typu. Model bild 7 ma walczyć na rynku z telewizorami LG, które do tej pory były w zasadzie jedynymi modelami OLED na rynku.

Panele OLED nie cieszyły się popularnością, ponieważ ich produkcja generuje spore koszty, a do tego dochodzi dość niska żywotność. Mimo to oferują one jakość obrazu jakiej nie są w stanie osiągnąć inne modele.
Loewe bild 7
Loewe bild 7 Loewe bild 7
Loewe bild 7

Loewe bild 7 ma być kolejnym krokiem w popularyzacji tego rozwiązania. Telewizor w zależności od wersji wyposażono w panel OLED o przekątnej 55 bądź 65 cali. W obu wariantach będziemy się cieszyć rozdzielczością 4K 3840x2160 pikseli. OLED ma gwarantować głęboką czerń oraz wiernie odwzorowane kolory.
Zobacz także: Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV »Loewe bild 7 może się pochwalić grubością 7 milimetrów i praktycznie niezauważalnymi ramkami. W obudowie znalazło się 6 głośników i 4 membrany pasywne. Moc zestawu wynosi 120 W. Specyfikacja obejmuje wszystkie potrzebne złącza oraz moduł Bluetooth.

I tu wracamy do wysokich cen paneli OLED. Loewe bild 7 w zależności od rozmiaru będzie kosztować 24 990 złotych bądź 34 990 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED