High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Brio - debiut kamery internetowej dla wymagających

Komputery i konsole

rss

Logitech Brio - debiut kamery internetowej dla wymagających

2017.02.08//  J. Kruczek
Logitech Brio ma wkrótce rozszerzyć ofertę cenionego producenta. Mamy do czynienia z kamerką internetową pozwalającą na rejestrowanie obrazu w 4K. Do tego dochodzi szereg ciekawych funkcji.

Nie dla wszystkich kamera internetowa jest przydatnym sprzętem. Jednak dla wielu jest to wręcz niezbędne narzędzie pracy. Logitech Brio z pewnością zadowoli najbardziej wymagających. Kamerka rejestruje obraz z rozdzielczością 4096x2160 pikseli z prędkością 30 klatek na sekundę. Trzeba jednak zaznaczyć, że taka jakość jest dostępna jedynie na Windowsie 10. Pozostałe systemy obsługują Full HD z prędkością do 60 kl./s.
Logitech Brio
Logitech Brio Logitech Brio
Logitech Brio

Kamera daje możliwość wyboru pola rejestracji na poziomie 65, 78 oraz 90 stopni. Producent zadbał o pięciokrotny zoom cyfrowy oraz autofocus. Logitech Brio współpracuje z technologiami HDR oraz RightLight 3, co pozwala na zachowanie wyraźnego obrazu w bardzo jasnym i ciemnym pomieszczeniu.
Zobacz także: Creative Senz3D - pokieruj komputerem za pomocą gestów i głosu »Na wyposażeniu znalazły się dwa mikrofony dookólne z redukcją szumów oraz czujnik podczerwieni. Niestety Logitech Brio nie jest tanim gadżetem i kosztuje na rynku europejskim aż 239 euro.

Logitech Brio
Logitech Brio
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech Brio - debiut kamery internetowej dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Brio - debiut kamery internetowej dla wymagających