High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G402 - najszybsza mysz gamingowa świata

Komputery i konsole

rss

Logitech G402 - najszybsza mysz gamingowa świata

2014.07.31//  J. Kruczek
Logitech G402 zaprezentował najszybszą gamingowa mysz świata. Nowy gryzoń może się pochwalić prędkością sensora wynoszącą 12 metrów na sekundę. Uzyskano to dzięki technologii Fusion Engine oraz czujnikowi Delta Zero.
Zobacz także: Gamdias ZEUS GMS1100 - rozbudowana mysz dla graczy »Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, bo tak brzmi pełna nazwa, postała z myślą o grach FPP. Gracze często poruszali dłonią szybciej niż była w stanie zareagować mysz. Z nowym modelem to nie będzie problem. Za bardzo szybkim i czułym sensorem podąża lekka konstrukcja i ślizgacze o bardzo niskim współczynniku tarcia.
Logitech G402
Logitech G402 Logitech G402
Logitech G402


Zobacz także: Zalman Knossos - mysz idealna dla graczy »Mysz pozwala na zdefiniowanie pięciu ustawień rozdzielczości sensora. Użytkownicy będą regulowali tę wartość w zakresie 240 - 4000 dpi. Na gryzoniu znalazło się osiem programowalnych przycisków, co w zupełności wystarczy do profesjonalnego grania w shootery. Wszystkie ustawienia zapisują się w pamięci urządzenia. Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse zapowiada się wyśmienicie i będzie dostępna już od sierpnia w cenie 259 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech G402 - najszybsza mysz gamingowa świata

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G402 - najszybsza mysz gamingowa świata