High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G413 - aluminiowa klawiatura mechaniczna

Komputery i konsole

rss

Logitech G413 - aluminiowa klawiatura mechaniczna

2017.04.24//  J. Kruczek
Logitech G413 jest nową mechaniczną klawiaturą cenionego producenta. Urządzenie będzie dostępne w kolorze szarym z czerwonym podświetleniem oraz w srebrnym z białym podświetleniem.

W zestawie znajdziemy także 12 nakładek na przyciski Romer-G. Według zapewnień producenta przełączniki pochwalą się żywotnością około 70 milionów kliknięć. Podświetlenie oferuje pięć progów jasności, które zmienia się skrótem klawiszowym.
Logitech G413
Logitech G413 Logitech G413
Logitech G413


Zobacz także: Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy »Urządzenie może się pochwalić wymiarami 132x445x34 mm i wagą nieco ponad kilograma. Konstrukcja została wykonana z aluminium, co ma zagwarantować wysoką wytrzymałość. W klawiaturze znajdziemy port USB pozwalający na ładowanie smartfonów. Logitech G413 jest konstrukcją solidną i choć została pozbawiona wizualnych fajerwerków to z pewnością trafi w gust wielu użytkowników. Klawiatura trafi na rynek w maju za cenę 439 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech G413 - aluminiowa klawiatura mechaniczna

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G413 - aluminiowa klawiatura mechaniczna