High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Logitech G560 - głośniki z efektownym podświetleniem

Audio-Video

rss

Logitech G560 - głośniki z efektownym podświetleniem

2018.03.19//  J. Kruczek
Logitech G560 to nowy bardzo interesujący zestaw głośnikowy. Urządzenie wyróżnia się tym, że podczas gry wyświetla na ścianie oraz biurku kolory, które aktualnie dominują na ekranie monitora.
Technologia LightSync przypomina w swoim działaniu system Ambilight z telewizorów Philipsa. System synchronizuje efekty świetlne z treścią wyświetlana na ekranie. System działa w różnych trybach i na ścianie może się wyświetlać kolor dominujący na ekranie albo na przykład w czasie pościgu rozświetli się na niebiesko i czerwono.
Logitech G560
Logitech G560 Logitech G560
Logitech G560


Zobacz także: Creative Pebble - zapowiedź małych głośniczków komputerowych »Głośniki obsługują cztery strefy oświetlenie i obsługują 16,8 mln kolorów. Logitech G560 to zestaw 2.1 cechujący się mocą 120 W i pracą w paśmie przenoszenia 40 Hz - 18 kHz. Czułość ustalono na 84 dB. Głośniki mogą obsługiwać dźwięk 3D. W obudowie znajdziemy porty USB oraz mini jack, a producent zadbał o pracę bezprzewodową w oparciu o Bluetooth. Logitech G560 jest ciekawą propozycją, za którą trzeba zapłacić 1069 złotych.
Logitech G560
Logitech G560
Logitech G560

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech G560 - głośniki z efektownym podświetleniem

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Logitech G560 - głośniki z efektownym podświetleniem