High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G910 Orion Spark - dopracowana klawiatura mechaniczna dla graczy

Komputery i konsole

rss

Logitech G910 Orion Spark - dopracowana klawiatura mechaniczna dla graczy

2014.09.22//  J. Kruczek
Logitech G910 Orion Spark to zaawansowana klawiatura dla graczy, która zdaniem producenta jest najbardziej zaawansowaną technologicznie klawiaturą mechaniczną na rynku. Czym wyróżnia się nowe akcesorium dla najbardziej wymagających graczy?
Klawiatura korzysta z przełączników mechanicznych Romer-G pozwalających rejestrować wciśnięcia o 25 procent szybciej niż konkurencja. Także żywotność robi wrażenie i ma wynieść nawet 70 milionów wciśnięć. Jak przystało na klawiaturę dla graczy Logitech G910 Orion Spark oferuje podświetlenie klawiszy.
Logitech G910 Orion Spark
Logitech G910 Orion Spark Logitech G910 Orion Spark
Logitech G910 Orion Spark

W przypadku podświetlenie nie mamy do wyboru spośród kilku kolorów, ale z całej palety 16 milionów barw. Funkcjonalność klawiatury podnosi dziewięć przycisków G pozwalających przypisać makra w trzech trybach. Logitech G910 Orion Spark współpracuje z aplikacja Arx Control pozwalająca na przesyłanie informacji o grze bezpośrednio na smartfony czy tablety z Androidem i iOS.
Zobacz także: Tesoro Excalibur - gamingowa klawiatura zmierza na rynek »Logitech G910 Orion Spark posiada wszystko co potrzebuje zaawansowany sprzęt do gry. Klawiatura ma zadebiutować na rynku w listopadzie, ale nie będzie tanim gadżetem. Za możliwość jej używania zapłacimy 759 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech G910 Orion Spark - dopracowana klawiatura mechaniczna dla graczy
 / 
Komentarze do: Logitech G910 Orion Spark - dopracowana...
przyjemniak pisze:

super!

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech G910 Orion Spark - dopracowana klawiatura mechaniczna dla graczy