High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech MX Vertical oryginalna myszka do pracy

Komputery i konsole

rss

Logitech MX Vertical oryginalna myszka do pracy

2018.08.24//  J. Kruczek
Logitech MX Vertical to dość osobliwa konstrukcja na rynku myszek komputerowych. Producent zastosował konstrukcję, w której przyciski są ustawione względem podłoża pod kątem 57 stopni. Taki nachył ma sprawiać, że w czasie pracy nie nadwyrężymy mięśni rąk i dłoni.
Projektanci marki zapewniają, że Logitech MX Vertical pozwala bardzo wygodnie ułożyć dłoń. Dzięki temu bardzo długie sesje przed komputerem nie będą męczyły rąk. Konstrukcja jest kierowana wyłącznie do osób praworęcznych. Mysz korzysta z sensora optycznego o nominalnej rozdzielczości 1600 dpi, ale może on pracować w zakresie od 400 do 4000 dpi.
Logitech MX Vertical
Logitech MX Vertical Logitech MX Vertical
Logitech MX Vertical

W obudowie znalazło się sześć przycisków, z czego cztery są w pełni programowalne. Logitech MX Vertical jest zasilany akumulatorem 240 mAh, który ma zapewniać około czterech miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Rozładowaną mysz zasilimy przez kabel USB, zaś łączność bezprzewodową gwarantuje moduł Bluetooth.
Zobacz także: Microsoft Classic Intellimouse - nowa myszka zadebiutowała w Polsce »Logitech MX Vertical waży 135 gramów i cechuje się wymiarami 78,5x79x120 mm. Myszka ma trafić na rynek we wrześniu za cenę 479 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech MX Vertical oryginalna myszka do pracy

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech MX Vertical oryginalna myszka do pracy