High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Surround Sound Speakers Z506 - sześciokanałowy zestaw głośników nie tylko dla graczy

Komputery i konsole

rss

Logitech Surround Sound Speakers Z506 - sześciokanałowy zestaw głośników nie tylko dla graczy

2010.07.19//  J. Kruczek
Logitech jest znany z produkcji wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, także tych związanych z dźwiękiem. Szwajcarska firma zaprezentowała nowy sześciokanałowy zestaw audio, który powstał z myślą o graczach i idealnie sprawdzi się miedzy innymi w połączeniu z konsolami Xbox 360 i PLaystation 3.
Zobacz także: JBL Creature - futurystyczny zestaw głośników multimedialnych »Logitech Surround Sound Speakers Z506 został tak zaprojektowany, aby współdziałać ze wszystkimi możliwymi źródłami dźwięku. Dzięki temu nowy zestaw można podłączyć zarówno do komputerów PC, jak i konsol, odtwarzaczy MP3 oraz DVD. Zestaw będzie dostępny na europejskim rynku od sierpnia bieżącego roku w cenie detalicznej 389 złotych.
Logitech Surround Sound Speakers Z506
Logitech Surround Sound Speakers Z506 Logitech Surround Sound Speakers Z506
Logitech Surround Sound Speakers Z506


Zobacz także: Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł »Nowe głośniki Logitech Surround Sound Speakers Z506 oferuje pięć kolumn, w tym jedną podwójną oraz subwoofer. Zestaw oferuje moc rzędu 75W i jak zapewnia producent, emituje on bardzo czysty dźwięk, który powinien spełnić wymagania graczy. Zestaw można podłączyć do konsol za pomocą kabla RCA, a do komputerów poprzez kartę dźwiękową, do odtwarzaczy MP3 za pomocą zwykłej wtyczki 3,5mm. Co ciekawe zestaw może obsługiwać równocześnie dwa źródła dźwięku co znacznie ułatwi przeskakiwanie między urządzeniami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech Surround Sound Speakers Z506 - sześciokanałowy zestaw głośników nie tylko dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Surround Sound Speakers Z506 - sześciokanałowy zestaw głośników nie tylko dla graczy