High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - bezprzewodowa klawiatura z touchpadem

Komputery i konsole

rss

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - bezprzewodowa klawiatura z touchpadem

2011.08.17//  J. Kruczek
Logitech nie zwalnia tempa w produkcji nowych gadżetów podnoszących funkcjonalność naszych komputerów. Najnowsze akcesorium to bezprzewodowa klawiatura, która posiada wbudowany touchpad i pozwala na zdalne sterowanie komputerem czy laptopem.
Zobacz także: Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000 - oryginalna i wygodna klawiatura »Logitech Wireless Touch Keyboard K400 pozwala na pracę w odległości 10 metrów od obsługiwanego urządzenia. Projektanci nowej klawiatury skupili się na ergonomii, która pozwala na bardzo łatwe użytkowanie gadżetu. Urządzenie zostało pomyślane głównie o osobach lubiących użytkować laptopa podłączonego do telewizora. Dzięki bezprzewodowemu działaniu, klawiatura posłuży nam za pilota i pozwoli na obsługę treści multimedialnych bez potrzeby ciągłego podchodzenia do komputera znajdującego się obok telewizora.
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Logitech Wireless Touch Keyboard K400
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Logitech Wireless Touch Keyboard K400
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Logitech Wireless Touch Keyboard K400


Zobacz także: Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy »Producent zadbał o wbudowany touchpad o przekątnej 3,5 cala, który obsługuje multitouch. Wraz z klawiaturą otrzymamy odbiornik USB, który paruje komputer z klawiaturą. Producent zapewnia, że Logitech Wireless Touch Keyboard K400 może pracować na jednej baterii przez około rok. Klawiatura posiada niskoprofilowane klawisze i dużą białą czcionkę, która jest dobrze widoczna nawet przy słabym oświetleniu. Premiera klawiatury nastąpi jeszcze w tym miesiącu za cenę 159,99 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - bezprzewodowa klawiatura z touchpadem

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - bezprzewodowa klawiatura z touchpadem